Çözümler
Hakkımızda

Beacontact'ın Yaratıcı Gücü

Beacontact'ın her bir ekip üyesi, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerimizin temelini oluşturuyor. Uzmanlık alanları geniş ve çeşitli olan ekibimiz, teknoloji ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyor. Bizimle tanışın ve işimizi nasıl bir tutkuyla yaptığımızı keşfedin.

One of many ways that we aim to keep providing customers with the best possible service is our continued investment in the education and growth of our people. We only hire the most highly-skilled professionals, and continually train and keep them updated in the latest technologies so we can help you win and grow your business.

Meet the leadership team

Mat Zalman is the President for Tecnologia overseeing our business operations and premier services including Cyber Security, Network Operations, Global Service Desks, Professional Services and Field Engineering.

Mr. Zalman has over 15 years of experience in mid-market service delivery management for multiple MSPs and VARs.

Mr. Saliva is an accomplished IT leader with three decades of experience helping build industry leading technology-intensive companies. As CEO, John oversees Tecnologia’s strategic vision while driving growth and establishing Tecnologia as the leading partner of choice for mid-market strategic buyers of IT.

As Marketing Director, Megan Palms leads with a customer-focused and insights-driven approach to branding, communications, demand generation, customer engagement and partner marketing. Megan Palms is a passionate leader with 10 years of experience that spans marketing and communications at industry-leading organizations.

Caron Hamilton holds a bachelor’s degree from Loyola University New Orleans and an MBA from Boston College. Caron Hamilton is a passionate leader with 20 years of experience that spans marketing and communications at industry-leading organizations. 

Hakkımızda

Beacontact olarak, Akıllı Binalar ve Akıllı Şehir Teknolojileri alanında öncü çözümler sunuyoruz. Amacımız, Zayıf Akım, Data & Network Sistemleri ile Otomasyon Sistemleri ve IoT çözümlerini birleştirerek, binaları dijitalleştirmek. Bu entegrasyon, binaları daha verimli ve akıllı hale getirir. Müşterilerimize, en iyi hizmeti sunmak için yenilikçi ve sürdürülebilir yaklaşımlarımızla öne çıkıyoruz. Her projede, teknolojinin en yeni imkanlarını kullanarak, işlevsel ve etkili sonuçlar elde etmeyi hedefliyoruz. Beacontact, geleceğin akıllı yapılarını bugünden inşa ediyor.

Beacontact'ın Yaratıcı Gücü

Beacontact'ın Yaratıcı Gücü

Beacontact'ın her bir ekip üyesi, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerimizin temelini oluşturuyor. Uzmanlık alanları geniş ve çeşitli olan ekibimiz, teknoloji ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyor. Bizimle tanışın ve işimizi nasıl bir tutkuyla yaptığımızı keşfedin.

Our Team Is Here to Support Your Team

With decades of IT experience, our technicians, engineers, business consultants, help-desk professionals and account managers focus on your business and how we can help you achieve business success. With Tecnologia, you’ll have the personal touch and expertise of our team at your service. Contact us today for an initial consultation to learn how we can address your greatest IT needs.

İletişim

Birlikte Çözüm Üretelim

Sorularınız, geri bildirimleriniz ve projeleriniz hakkında konuşmak için buradayız. Tecrübeli ekibimiz, ihtiyaçlarınıza özel çözümleri bulmanızda size yardımcı olmak için hazır.

Formu doldurarak veya belirtilen iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşarak taleplerinizi bize iletin.

Your benefits:
What happens next?
1

We Schedule a call at your convenience 

2

We do a discovery and consulting meting 

3

We prepare a proposal 

İşbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.